מה אנחנו מציעים בעצם?

הצוות שלנו מתמחה במתן פתרון מלא לחברה שלך משלב המיתוג ובניית השפה השיווקית דרך הקמת אתר אינטרנט בהתאם לאסטרטגיה השיווקית שלך מתוך ראיה שיווקית  במגוון תחומים. אנחנו כאן לייצר לך נוכחות דיגיטלית מובהקת תוך התייחסות להתנהגות הצרכן המשתנה. כמו שימוש הולך וגובר בגלישה מטלפון נייד דרך הגדרת מבנה האתר בהתאם לפרופילי שימוש במנועי חיפוש . ועד למתן  ייעוץ שיווקי וניהול תוכן  לאחר השקת האתר

עיצוב ומיתוג

השפה שיווקית שלך

חשיבותו של המיתוג ותשומת הלב הניתנת עבור האופן בו אנו מציגים את העסק שלנו מייצרת את הרושם הראשוני אותו מקבל הלקוח.
משמעותו של המיתוג כפונקציה ישירה בזכירת המותג  ויצירת ערך מוסף של נאמנות אצל לקוחותיך היא המוביל אותנו לתכנן ולהציע לך את המתאים ביותר למסר ולאסטרטגיה השיווקית שלך.

לדוגמאות -עיצוב ומיתוג

אתר אינטרנט

אפיון, עיצוב ופיתוח 

חנות מקוונת

למכור באינטרנט

חנות באינטרנט או קטלוג מקוון לחשיפת סל המוצרים שלך מייצרת עבורך ערוץ שיווקי מכירתי מוכח . אנו מציעים מערכת ניהול אשר תאפשר לך לקבל מענה הולם לצרכי החברה שלך בצורה גמישה תוך שמירה על המשך פעילות רציף ונוח.

דוגמאות לחנות מקוונת וקטלוגים

פורטל ידע

יישומים מותאמים

בעולם בו הטכנולוגיה הינה בכל רובד חיים אנו מציעים פתרונות טכנולוגיים מותאמים לצרכים שונים.  הנחת היסוד כי מערכת / אפילקציה המעניקה פתרון הוליסטי לצורך מסויים יכולה לייעל משמעותית את התקשורת הבינאישית. זמינות המידע , נגישותו  וארגונו בהתאם לצרכי המשתמש משמרת את הידע ברמת הקהילה ומאפשרת את הפצתו והעשרתו. 

לדוגמאות פורטל ידע